SündmusedBamboo Group CEO takes part in Estonia’s Friends International Meeting 2021

Bamboo Groupi tegevdirektor Vladislav Herchykau on kutsutud osalema Eesti sõprade rahvusvahelisele kokkutulekule (ing.keeles Estonia’s Friends International Meeting – EFIM), mis toimub 8.-9.juulil Tallinnas. Sündmusega tähistatakse väljapaistvaid ärilisi, poliitilisi, keskkonna- ja kultuuritegelasi, kes on oma panuse andnud Eesti dünaamilisele arengule.

EFIM 2021-l arutab Vladislav Herchykau Eesti tulevikku koos riigi kõige väljapaistvamate ettevõtjate ning keskkonna-, kultuuriliste ja poliitiliste aktivistidega. Kõik kutsutud saavad võimaluse jagada oma nägemust kõrgeprofiililistel korporatiivdiskussioonidel, osaleda mõjukatel aruteludel (ühes Eesti eelmise presidendi Toomas Hendrik Ilvese, tehnoloogiasektori ettevõtjate Ott Kaukveri, Sten Tamkivi ja paljude teistega) ning nautida maailmatasemel kultuurilist ja meelelahutuslikku programmi. Networkimine on vägagi julgustatud ja toetatud läbi päevaste sündmuste.

Lähemalt Eesti sõprade rahvusvahelise kokkutuleku kohta 

Eesti sõprade rahvusvaheline kokkutulek on ühisalgatus, millele lõi alguse 2010. aastal Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ning mida juhib ettevõtja härra Margus Reinsalu ja Eesti president härra Toomas Hendrik Ilves. Sündmuse eesmärk on tänada ja tunnustada ärilisi, poliitilisi ja kultuurilisi kujusid, kelle teod ja nõuanded on aidanud kindlustada Eesti lahutamatut kohta maailmaareenil ning lisaks aidanud arendada riigi kultuuri ja majandust.

EFIM organiseerijad väärtustavad oma külaliste ja partnerite tervist ja heaolu, mistõttu peetakse selle aasta Kokkutulek hübriidformaadis, mis lubab külalistel üritusel osaleda nii füüsiliselt, kui ka virtuaalselt. 

Bamboo Group’i kohta

Bamboo Group on eraomanduses olev grupp tehnoloogiaettevõtetest, mis opereerivad laiaulatuslikult üle mitmete erinevate tööstuste. Ettevõtte peakorter on Eestis, Tallinnas ning sellel on esinduslikud kontorid Ida-Euroopas, Aafrikas ja Aasias. Bamboo Group teeb koostööd klientidega rohkem kui 22 riigist ning on usaldatud partner juhtivatele brändidele nagu Jaguar, Land Rover, Coca-Cola, Unilever, Škoda, A1 Telekom Austria Group, Mobile Telesystems, Orange, Axiata, Telia Sonera, Airtel, Viber ja paljud teised.